Herkes hızlı para kazanmak ister, daha sürdürülebilir gelir getiren sonuçların peşinde iseniz, bugün kesinlikle çevrimiçi para kazanmanın yollarını öğreneceksiniz. Gerçek şu ki, online para kazanmak çoğu kişinin gördüğü kadar zor değil. Biraz disiplin gerektiriyor.

Bununla birlikte, gerçekçi yollar arıyorsanız, şimdi çevrimiçi para kazanmaya başlayabilirsiniz, o zaman gerçekten kar elde etmek için alabileceğiniz yedi yol aşağıda. Bazıları size anında sonuç verecek ve kira, kamu hizmetleri ve market alışverişi gibi aylık temel gereksinimlerinizi çözmenize yardımcı olacak, diğerleri uzun vadede bütçenizi değiştirerek hayatınızı dönüştürme potansiyeline sahip ciddi fırsatlar.

Çevrimiçi gelirinizi elde etmek için hangi yöntemi seçerseniz seçin, anlamak için çok önemli bir şey var. Para kazanılabilir ve harcanabilir, kurtarılabilir ve saklanabilir, yatırım yapılabilir ve boşa harcanabilir. Ama zaman hiçbir şekilde boşa harcanmaz. Bu yüzden zaman paradan çok daha değerli. Zamanı yeniden yaratamazsın. Bir kere harcanırsa, sonsuza dek gider.

Web üzerinden bir gelir elde etmek için hangi yöntemi kullanırsanız kullanın, sizi cesaretlendirmek yerine güçlendirmeye yardımcı olmak için zihninizi ayarlamanız gerekir. Gerçek şu ki, internet üzerinden para kazanırken tuzaklar olabilir. Dolandırılabilirsiniz. Birkaç temel yol gösterici prensibi göz önünde bulundurarak tüm gürültüyü silin.

Tam zamanlı bir gelir elde etme konusunda ciddiysen ve muhtemelen çevrimiçi aktivitelerinden büyük olasılıkla, o zaman aktif gelir yerine pasif gelire odaklanman gerekir. Elbette, aktif gelir hayatta kalmanıza yardımcı olacaktır. Oyundaki kıtlık zihniyeti budur. Ancak, gelişmenize yardımcı olacak şey ise pasif gelir fikirleri.

Sınırlı bir süreniz olduğunu göz önünde bulundurarak, pasif gelir işinizin büyük bir bölümünü oluşturmalıdır. Çevrimiçi olarak herhangi bir kesinlikte gelir elde etme konusunda ciddiysen, pasif gelir tek amaçlarından ve hedeflerinden biri olmalı. Niye ya? İşi bir kez yapmayı ve bu geliri elde etmek için vaktinize güvenmenin aksine defalarca ödeme yapılmasını istemez miydiniz? Ön uçtaki süreye yatırım yapın, böylece arka uçtaki avantajlardan yararlanın.

Çevrimiçi para kazanmak isteyen herkes pasif gelir peşinde koşarken aynı zamanda aktif gelir üzerinde çalışmalıdır. İnternette pasif bir gelir elde etmenin bir çok yolu vardır; bunlardan birçoğu blog sahibi olmak, önemli miktarda trafik oluşturmak ve bir izleyici ve liste oluşturmak için başlamaktadır. Kolay değil, ama buna değer.

Uygulamaların Getirilerinden Yararlanın

Uber veya Lyft: Uber veya Lyft’i bulabileceğiniz bir yerdeyseniz veya Çin’in Didi gibi dünyanın dört bir yanındaki rakiplerinden biriyseniz, saatler esnektir ve uygun gördüğünüz şekilde çalışabilir, şu anda tam zamanlı bir işe sahip olsanız bile, ancak bir yandan da para kazanmak için arıyorsanız.

Postmates: Bu uygulamayla para kazanmak için bazı yerlerde bir arabaya bile ihtiyacınız yok. Manhattan gibi bazı büyük metroplitan bölgelerde, bir bisiklet yeterli olacaktır.

iBotta: Büyük perakendecilerden öne çıkan ürünleri satın alarak nakit geri ödülleri kazanın. Yapmanız gereken tek şey, para iadesi kazanmak için indirim eklemek, alışverişe gitmek ve makbuzunuzun fotoğrafını çekmek. Basit ve etkili.

Task Rabbit: Yan gelir yapmak için basit ve basit bir uygulama
Task Rabbit uygulaması. Görevler basit onarımlardan daha kapsamlı girişimlere kadar her şey olabilir. Uygulamaya, en yüksek kaliteyi sağlamak için her bir servis sağlayıcısını dikkatlice veteriner hekimliği ve kendi koşullarınızla ek bir gelir elde etmek için harika bir yol.

Ebates: Bu uygulama, zaten satın aldığınız her şeyi satın alarak ve sonra bir geri ödeme ödülü alarak çevrimiçi para kazanmak için basit bir yol sunar. EBates ile tarama makbuzu yok. Basitçe uygulamadaki bir bağlantıya tıklayın ve mağazadan satın alın. Bir e-posta onayı almanın yanı sıra, satın aldığınızda nakit ödülleriniz otomatik olarak hesabınıza aktarılır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi buraya giriniz