Bugün sizlere ücretsiz WordPress temalarından bahsedeceğiz. Eğer ilk websiteniz ise ve WordPresss ile yeni tanışmışsanız ücretsiz WordPress temaları tam sizlere göre. Başlangıçta ücretsiz temalar işinizi fazlasıyla görür.

Tabii ki binlerce tema içerisinden size uygun olanı seçmek biraz zor olacak, bu yüzden sizlere güzel bir liste hazırladık. Liste sıralaması rastgele yapılmıştır.

1- Islemag

Islemag teması themeisla tarafından Bootstrap ile geliştirilmiş, SEO dostu retina bir temadır. WordPress üzerinde 10.000’den fazla indirilmeye sahiptir.

Tema Linki: wordpress.org/themes/islemag/

2- Colormag

Colormag teması ThemeGrill tarafından geliştirilmiş on binlerce kişi tarafında sevilerek kullanılan bir WordPress temasıdır.

İndirme Linki: wordpress.org/themes/colormag/

Demo: demo.themegrill.com/colormag/

3- MagBook

Magbook teması, Theme Freesia tarafından geliştirilen hem blog hem de inceleme sitesi olarak kullanılabilen bir temadır. Yaklaşık 1 sene içerisinde 5.000 defadan fazla indirilmiştir.

İndirme Linki: wordpress.org/themes/magbook/

Demo: demo.themefreesia.com/magbook

4- Hitmag

Geliştiricisi themezhut olan Hitmag, bir magazin/blog/haber temasıdır. 10.000 indirilme sınırını geçmiştir.

İndirme Linki: wordpress.org/themes/hitmag/

Demo: themezhut.com/demo/hitmag/

5- NewsCard

NewsCard teması Theme Horse tarafından geliştirilen magazin/haber temasıdır. Ayrıca bu tema e-ticaret sitesi için gerekli olan WooCommerce eklentisini de destekler.

İndirme Linki: wordpress.org/themes/newscard/

Demo: www.themehorse.com/preview/newscard

6- Awaken

Awaken WordPress teması, hem magazin/blog hem de haber siteleri için çok iyi bir tercih olacaktır. Bootstrap ile oluşturulan Awaken responsive bir temadır. 9.000 üzerinde indirilme sayısına sahip olan bu tema en iyi ücretsiz wordpress temalarından biridir.

İndirme Linki: wordpress.org/themes/awaken/

Demo: www.themezhut.com/demo/awaken

7- Fullby

Fullby temasını gördüğünüzde ücretsiz tema olduğuna inanamayacaksınız. Çünkü 10 adet farklı tasarıma sahip ve fazlasıyla profesyonel gözüken bir tema. Eğer hoş bir blog açmak istiyorsanız Fullby tam size göre.

İndirme Linki: www.marchettidesign.net/fullby/

Demo: www.marchettidesign.net/fullby/demo.php

8- Redline

AlxMedia tarafından geliştirilen Redline teması son derece profesyonel bir tasarıma sahiptir. Blog ve magazin siteleri için biçilmiş kaftan diyebiliriz.

İndirme Linki: alx.media/themes/readline/

Demo: demo.alx.media/x/

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi buraya giriniz